iki kişilik araba yarışı

iki kişilik araba yarışı oyunu 212 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

iki kişilik araba yarışı iki kişilik araba yarışı ;

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

iki kişilik araba yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Traktör yarışı Traktör yarışı Traktör yarışı Engebeli arazide traktörle yarışarak meyveleri toplayabilirsiniz. Aracını devirmemek için tümseklere geldiğiniz zaman dikkatli geçiniz. Yoksa oyunu kaybedersiniz. Traktörü devirirsen oyuna yeniden başlamak zorunda kalabilirsiniz. Her seviyede hedeflenen sürede bitişe ulaşmak için oyunu tamamlayın ve yeteneklerinizi sergileyiniz.

Taş Devri Arabası Taş Devri Arabası Orjinal ismi: Flintstones Race. Fred Çakmaktaş yeni arabasıyla test sürüşüne çıkıyor. Siz de ona eşlik edebilirsiniz.

Süper Araba Yarışı Süper Araba Yarışı Süper araba yarışı oyunumuzda size verilen aracı tam gerçekciliğiyle kullanarak yarışları birincilikle tamamlayarak diğer seviyelerde yarışma hakkı kazanabilirsiniz. Aracınızın kontrolünü Yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz. " X " tuşu ile de turbo kullanarak arabanıza ekstra hız kazandırabilirsiniz. Bütün rakiplerinizi geçerek yarışlarda birincilik ünvanı kazanabilirsiniz. Yarıştaki derecenize göre belirli miktarlarda para kazanacaksınız. Kazandığınız paralarla yeni arabalar alabilirsiniz. Mevcut arabanıza yeni özellikler kazandırabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklenmesi tamamlandığında PLAY butonuna basarak oyunun ana menüsüne ilerleyebilirsiniz. Oyunun ana menüsünde bulunan butonlardan SINGLE RACE butonuna basarak oyunun zorluğunu seçeceğiniz pencereden oyun zorluğunu seçerek seviye penceresinden seviyeyi seçip oyunun anlatımını görebilirsiniz. Oyunun anlatımını START butonuna basıp geçerek oyunumuza başlayabilirsiniz.

Silahlı Araba Silahlı Araba Silahlı araba ile düşmanlarınızı yok edin. Yön tuşları yardımıyla arabayı kontrol ederken X tuşu ile nitroya geçebilir, Z tuşu ile roket göndermeleri yapıp engelleri yıkabilirsiniz.

Oyuncak Araba Yarışı Oyuncak Araba Yarışı Oyuncak arabalar ile yarışın ve diğer rakiplerinizi yenerek hız sınırlarının rekorunun sizde olduğunu gösterin.

Nitrolu Araba Nitrolu Araba iyi eğlenceler diler

Nissan Yarışı Nissan Yarışı Süper Nissan Yarış arabası ile motoru sonuna kadar zorla ve rakiplerini geç.

Mario Arabası Mario Arabası iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Kırmızı araba Kırmızı araba Kırmızı araba Çok sevimli ve çekingen olan bu arabayla maceralara katılarak ilerleyin ve bölümleri geçiyorsunuz. Her bölümde kırmızı elmasları toplayarak puan kazanın. Bitiş noktasına kadar en çok puanı toplamanız lazım. Yoldaki engelleri aşarak kırmızı araba ile ilerler ve elmasları toplayınız. Yön tuşlarıyla arabayı kontrol eder ve Z tuşuyla turbo alabilirsiniz. Turbonuz bittiğinde ise yoldaki yuvarlak sembolleri toplayarak turbo enerjinizi doldurabilirsiniz. Bu şekilde turboyu daha çok kullanma imkanınız olur. Rampalardan uçarken turboya basarak kırmızı arabayı uçurabilir ve yükseklerdeki puanlarıda toplayabilirsiniz. Her bölümde toplayabildiğiniz en çok puanı toplayın ve bitiş noktasına varın. Ramplardan uçarken yön tuşlarıyla arabaya taklalar attırarak akrobasi de yapabilirsiniz. Kırmızı arabanın eğlenceli macerasına sizde ortak olun ve onunla puanları toplayınız.

Kentsel ATV Yarışı Kentsel ATV Yarışı Çılgın ATV yarışçısı kentin altını üstüne getiriyor. Eğer isterseniz puan toplaması için çılgın yarışçıya eşlik edebilirsiniz. İyi eğlenceler.